Select Page

Vilma o nemocnici

Vilma o nemocnici

Vážená redakce,

rozhodla jsem se vám znovu napsat, protože jsme byly s Růžou na vyšetření v nemocnici a musím vám říct, že to teda byl zážitek. Když jsme totiž potřebovaly jít na polikliniku, zjistily jsme, že je průchod v areálu nemocnice uzavřený. Prý se tam budují nové garáže pro sanitky nebo co.

Samozřejmě se může stát, že se průchod uzavře a Růža říkala, že máme štěstí, že je to jen dočasně. Ale to teda nechápu, proč to těm lidem nedají vědět, nebo tam není aspoň nějaká cedulka, že jo. A nejlepší je, že o tom uzavření nevěděl ani všechen personál. No chápete to? Nakonec nás tedy sestra poslala přes ulici Brněnskou a Hybešovu.

A co teprve ti chudáci, co zaparkují na tom tankodromu u polikliniky, kterému bych prý měla říkat parkoviště. Ti když chtějí jít do nemocnice, musí to taky celé obcházet podél hlavní silnice.

No a na poliklinice mají nový výtah, což je sice fakt dobrý, jenomže je poruchový a každý měsíc jsou tam kvůli němu opraváři. To mi hlava nebere, že tam dali nový a nefunguje. Růža říkala, že tam minulý týden uvízla chudák maminka i s kočárkem a servisáci přijeli až za dvě hodiny. Ještě že ta maminka i miminko byly tak odolné a netrpěly klaustrofobií.

Tak jsme si s Růžou řikaly, jak je to možný, že jsou tam takový zmatky. Prostě to už není ta naše stará nemocnice, protože to už ani žádná nemocnice vlastně není. Je to škoda, že jsme prodali tu naši nemocnici kraji a ten ji dovedl až do tohoto stavu. Už tam skoro nic není a bude hůř. To vám říkám.

Pokud můžete, raději se tomu chaosu vyhněte,

tak zase někdy,

Vaše Vilma