Select Page

Nový svatební salon nabízí šaty podle posledních trendů

Nový svatební salon nabízí šaty podle posledních trendů

Svatební salon Karla na Kollárově ulici v Hustopečích nabízí k zapůjčení svatební a společenské šaty zvučných značek. Přestože otevřel teprve začátkem března letošního roku, sjíždějí se sem budoucí nevěsty z celé republiky. Povídali jsme si s majitelkou Karlou Nečasovou.

„Nabízíme k zapůjčení originální modely prestižních značek,“ začíná své vyprávění majitelka svatebního salonu a dodává, že aktuálně nabízejí 74 šatů z kolekcí roku 2018. Zájemkyně si zde můžou zapůjčit šaty, které nejsou v tuzemsku běžně k dostání. I proto se do Hustopečí sjíždějí ženy a slečny z celé republiky. „Nyní máme v nabídce šaty z nejnovějších kolekcí Ronald Joyce London, MoriLee New York, Victoria Jane London a další. Půjčovné se pohybuje mezi 8 a 24 tisíci,“ říká Nečasová a dodává, že v dnešní době budoucí nevěsty často sledují trendy.

„Šaty si vybírají také podle celkového stylu svatby. Proto plánujeme fungovat i jako svatební agentura,“ dodává. Díky jedinečnému sortimentu a vysoké úrovni byl Svatební salon Karla vybrán jako zástupce za Českou republiku na prestižní výstavu do Barcelony. Tato promoakce není veřejnosti dostupná. „Těšíme se, že budeme mít možnost vybrat nové modely z kolekcí 2019 a inspirovat se novinkami ze zahraničí. V květnu jedeme na svatební veletrh do Düsseldorfu vybírat další šaty pro rok 2019,“ uzavírá Nečasová.

-kuk-