Select Page

Centro změnilo název. Vítá vás Wine Wellness Hotel Amande

Centro změnilo název. Vítá vás Wine Wellness Hotel Amande

Hotel Centro prošel v posledních letech značnými změnami. Rozšířil služby svého Wine Wellness, které je jediné tohoto druhu v celé republice. Otevřel novou restauraci Amande, ve které si můžete pochutnat na místní kuchyni se špetkou Francie. 23. března však přišla ta největší změna a vznikl tak Wine Wellness Hotel Amande. Právě tyto kroky byly tématem rozhovoru s marketingovou manažerkou Barborou Ryzí.

 

Proč jste se rozhodli k přejmenování hotelu?

Na změně názvu pracujeme už delší dobu, prvním krokem bylo vlastně otevření restaurace Amande v dubnu 2016. Hotelem Amande jsme se stali v den Slavností mandloní a vína 23. března. Ale změna názvu je jen jedním z mnoha kroků, jejichž cílem je zlepšování našich služeb.

Naším cílem je vytvořit místním i turistům příjemné místo k posezení i relaxaci. Začali jsme více spolupracovat s hustopečskými vinaři a zařadili jejich vína do nové karty. Aktuálně rekonstruujeme Saunový svět a v nejbližších dnech otevřeme odpočinkovou místnost, kde budou mít návštěvníci možnost posedět a vychutnat si víno nebo domácí limonádu.

 

Čím je Amande Hotel jiný?

Snažíme se maximálně přiblížit zákazníkovi. Upravit mu pobyt na míru, podle individuálních požadavků. V tomto duchu také stále rozšiřujeme naše služby. Kromě řady vlastních kosmetických produktů máme nově také med a sirup. Suroviny čerpáme od místních dodavatelů. Wellness služby jsme rozšířili třeba o mandlovou masáž a koupel v matolině nebo červeném víně. A novinkou je také ochutnávka čtyř druhů nakládaných mandlí, které jsme se sommeliérem snoubili s víny, a vzniklo tak zajímavé degustační menu.

 

Na co se mohou návštěvníci těšit v těchto dnech?

Rádi bychom pozvali na specialitu šéfkuchaře, takové naše „signature dish“, a to Coq au vin – Kohouta na víně, tradiční francouzskou specialitu, které dal náš šéfkuchař trochu ze svého vlastního rukopisu a pokrm obohatil o naši domácí Wineládu.

-kuk-
Foto: Archiv hotelu

Amande

 

Amande